Twoja prywatność / Nasze Polityka

Qpongo stoi przy twierdzeniu, które stworzyliśmy 7 lat temu, że jesteśmy "najbardziej prywatną wyszukiwarką kodów kuponów w internecie." W celu uzyskania ruchu w wyszukiwarce włączyliśmy wymagane Google Analytics (podobnie jak kiedyś jeden spośród naszych konkurentów).  Powiemy Ci co robimy, a następnie dla reszty informacji, odeślemy Cię do polityki prywatności Google.

Podsumowując, nasz serwer nie patrzy, nie wychwytuje i nie przechowuje jakichkolwiek informacji osobistych (żadnych adresów IP, ani nic innego).

Zespół Qpongo rozumie ten problem jak kilka innych i dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli informowani o wszystkim na bieżąco. Mając na uwadze powyższe, każda strona, którą wyślemy Ci, będzie najprawdopodobniej wychwytywała i przechowywała Twoje informacje osobiste - elektroniczne koszyki sklepowe wymagają przechowywania informacji podczas wizyty i to jest normalne, dopuszczalne i konieczne (naszym zdaniem).

Końcową konkluzją jest to, że Qpongo traktuje prywatność bardzo poważnie, dzięki czemu możesz czuć się komfortowo korzystając z naszego serwisu.

 1. Informacje osobiste, które możemy zbierać

  Żadne.
 2. Jak możemy wykorzystywać Twoje dane osobowe?

  Nie dotyczy - my nie gromadzimy Twoich informacji osobistych.
 3. Kiedy możemy udostępnić Twoje osobiste dane?

  Nie dotyczy - my nie gromadzimy Twoich informacji osobistych.
 4. W jaki sposób możemy zabezpieczyć Twoje prywatne dane?

  Nie dotyczy - my nie gromadzimy Twoich informacji osobistych.
 5. Oświadczenie o ochronie prywatności dzieci

  Nie dotyczy - my nie gromadzimy Twoich osobistych informacji, należy jednak pamiętać, że Warunki korzystania z usługi wymagają, aby użytkownicy chcący uzyskać dostęp do tej usług mieli ukończone 18 lat.
 6. Wykorzystanie ciasteczek

  Qpongo.com nie korzysta z plików cookie (ciasteczek) , ale może przechowywać wyniki wyszukiwania w pamięci podręcznej Twojej przeglądarki w celu zwiększenia wydajności przy użyciu innej, ale podobnej technologii o nazwie "localStorage".

 7. Google Analytics

  Jak wspomniano wcześniej, Qpongo.com zawiera Google Analytics (jak każda strona, w naszej przestrzeni i ponad 80% Internetu). Prosimy zapoznać się z polityką prywatności Google, aby uzyskać więcej informacji o tym, jak wpływa to na Twoją prywatność, ciasteczka, itp.

 8. Usługi stron trzecich, do których zamieszczamy linki

  Nie kontrolujemy komunikacji między użytkownikiem a stronami, do których zamieszczamy linki (w tym powiązane z nami). Prosimy zapoznać się z konkretnymi oświadczeniami prywatności tych indywidualnych stron, w celu poznania szczegółów dotyczących zbierania i wykorzystania danych przez nie.
 9. Jakieś pytania?

  Wyślij e-mail na adres: privacy@qpongo.com

Ostatnia aktualizacja polityki prywatności 12/12/2016.

Kod
promocyjny
WYPRZEDAŻ!!!
Oferta
Rabat
-50%
Kupon
200$ zniżki
Każdy
kod
kuponu
10€ Voucher
Strona główna Qpongo  |  PRYWATNOŚĆ  |  WARUNKI  |  O Qpongo
Copyright © 2009-2019, Qpongo Limited  All rights reserved.